TRANSFER

HAVAŞ İLE OTELE ULAŞIM

Havaş ile ulaşım sağlamak isterseniz son durak olan Kuşadası Otogar’da indikten sonra taksiye binerek yaklaşık 15 dakikalık yolculuk sonrasında kongre oteline varabilirsiniz. Ayrıca 1 numaralı dolmuşa aktarma yaparak otele ulaşım sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

http://www.havas.net/tr/Hizmetlerimiz/OtobusHizmetleriVeOtopark/OtobusServisNoktalari/Pages/Antalya.aspx 

HAVALİMANINDAN OTELE ULAŞIM

Shuttle ile ulaşım sağlamak isterseniz hizmetimizden yararlanmak için kayıt işleminiz esnasında size uygun olan saati seçebilirsiniz.

Tek Yön Shuttle Servis Ücreti: 450 TL (KDV dahildir)

7 Mart 2024, Perşembe

(Adnan Menderes Havaalanı-Pine Bay Holiday Resort)

07.30

09.30

10.15

9 Mart 2024, Pazar

(Pine Bay Holiday Resort- Adnan Menderes Havaalanı)

11.30

*Geliş ve gidiş zamanlarınıza göre uygun gün ve servis saatlerini online kayıt formu içerisinden seçebilir ve ödemenizi yaparak, dekontunuzu kayıt formu içerisine yükleyebilirsiniz.

*Yukarıdaki tek yön shuttle ücretleri, belirtilen her saat için en az 10 kişinin kayıt yapması durumunda geçerlidir. 10 kişiden az talep olması durumunda, kayıt yaptıran kişilere bilgi verilecek ve fiyat revizesi yapılacaktır.

*İlgili shuttle saatine talep olmaması durumunda servis iptal edilecektir.

*Uçuş saatlerindeki olası gecikmeler nedeni ile shuttle saatlerinde değişiklik yapılma hakkı saklıdır. Belirtilen her saatte 15 dk sarkma olabilir.

* Adnan Menderes Havaalanı ile Pine Bay Holiday Resort arası 60 km olup ulaşım süresi yaklaşık olarak 60 dakika sürmektedir.

Taksi ile ulaşım sağlamak isterseniz km başı 22 TL olmak üzere yaklaşık 1300-1400 TL ücret ödeyerek 60-70 dakikalık yolculuk sonrasında  kongre oteline varabilirsiniz.

Tüm özel transfer talepleriniz için dogukangul@nlmice.com adresine mail göndererek bilgi alabilir ve transfer rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.