KAYIT & KONAKLAMA

 

*Kayıt ve Üç Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama kategorisi yalnızca Asistan, Yüksek Lisans ve Doktor öğrencileri için geçerli olup 10 oda ile sınırlıdır. Ödeme önceliğine göre kayıt konfirmeleri iletilecektir. Kayıt yapan kişilerin beraberindeki isimleri iletmeleri zorunludur. 

Asistan, Yüksek lisans ve Doktora Öğrencileri, tek veya iki kişilik oda konaklama seçenekleri için Uzman, Öğretim Görevlisi, Öğretim Üyesi kayıt+konaklama paket fiyatlarına tabidirler.

Kayıt paket ücretlerine 07 Mart 2024 giriş, 09 Mart 2024 çıkış olmak üzere Pine Bay Holiday Resort & Spa'da 2 gecelik paket konaklama ücreti dahil olup, Her Şey Dahil konaklama konsepti uygulanacaktır. 
Konaklama girişleri 14:00 itibarı ile gerçekleşecek ve çıkışlar en geç 12:00'da yapılacaktır. Giriş günü saat uygulaması, otelin uygunluğu ve insiyatifi doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir. 
Çift kişilik odada konaklama yapmak isteyen katılımcıların, kişi eşleştirmeleri organizasyon sekretaryası tarafından yapılmamaktadır. Katılımcıların kayıt aşamasında beraberinde kalacakları kişi adını belirtmeleri zorunludur. 
Kongrenin tüm konaklama işlemlerinin NL M.I.C.E. aracılığı ile yapılması zorunludur. Kongre otelinde konaklama alınmaması ya da konaklamanın NL M.I.C.E. aracılığı ile yapılmaması durumunda Konaklamasız Kayıt + Dış Katılım paketinin ödenmesi gerekmektedir. 
NL M.I.C.E. doğması muhtemel vergi, harç, rüsum tutarlarındaki değişikliği fiyatlara yansıtma hakkını saklı tutar. 
Kayıt ve konaklama paket ücretleri ile konaklamasız katılım ve kayıt paket ücretlerine KDV dahildir. 

 

Dış Katılım Ücreti: 
Her şey dâhil sistemde çalışan otellerde otel konsepti dâhilinde kongre aktiviteleri süresince tüm bar ve restoranlarda yiyecek ve içecek servisleri ücretsiz sağlanmaktadır. Bu nedenle otele girişlerde kimlik kontrolü yapılmakta ve acente aracılığı ile kongre otellerinde konaklama yapılmaması durumunda hizmetlerin karşılığı olarak otel tarafından dış katılım ücreti alınmaktadır. Bedelin ödenmemesi durumunda kongre oteline giriş sağlanamamaktadır. Dış katılım ücretine kayıt türü ayırmaksızın tüm katılımcı ve firma temsilcileri tabiidir. Ödemenin kongre öncesinde tamamlanması gerekmektedir

Çocuk Konaklaması:
Anne ve baba yanında kalmak koşulu ile:
1. çocuk 0-12 yaş aralığında ücretsizdir.
2. çocuk 0-6 yaş aralığında ücretsiz, 6 yaş üstü ise %50 indirimlidir.

Refakatçi Konaklaması:
Eş farkı 2.500 TL'dir.
Refakatçi konaklama taleplerinizi basakilkutlav@nlmice.com adresine iletebilirsiniz.

Refakatçi ile konaklamak isteyen katılımcıların "Kayıt ve Tek Kişilik Odada Konaklama" paketi üzerinden ilerlemeleri gerekmektedir. Bu bedelin üzerine refakatçi ücreti ödenir. Refakatçi, kongrenin bilimsel programına katılamaz.
Çift Kişilik Odada Kişi Başı Kayıt ve Konaklama paketi, birlikte konaklama yapacak kişilerin her ikisinin de kongre katılımcısı olması durumunda geçerlidir. 
Organizasyon sekretaryası aracılığı ile konaklama almayan ve sadece kayıt yaptırıp sekretaryanın sunmuş olduğu kongre otelinde konaklamayan katılımcıların 07-09 Mart 2024 tarihlerinde belirtilen günlerde 09:00-18:00 saatleri arasında otel konsepti dahilinde hizmetlerden faydalanabilmesi için Konaklamasız Dış Katılım Bedeli ödemeleri gerekmektedir. Dış katılım ücreti kayıt tipi ayırmaksızın tüm katılımcı ve firma temsilcisi misafirlerimizden alınmak durumundadır. Bu ücrete bilimsel program ve aktiviteler süresince kongre merkezine giriş, öğle yemekleri ve kahve molaları dahildir. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dış katılımcı fiyatına dahil değildir. 
NL M.I.C.E.'ın ülkedeki ekonomik koşulların önemli ölçüde değişmesi durumunda fiyatları değiştirme hakkı saklıdır. 

İPTAL KOŞULLARI
Kayıt ve konaklama ücretleri iadesi ile ilgili olarak;
01 Şubat 2024 tarihine kadar bildirildiği takdirde ücretlerin tamamı,
02 Şubat- 15 Şubat 2024 tarihleri arasında bildirildiği takdirde ücretlerin %50'si iade edilecektir. 
15 Şubat 2024 tarihinden sonra bildirilen iptaller dikkate alınmayacaktır.
Tüm iadeler kongre bitiminden sonra gerçekleştirilecektir.

BANKA HESAP BİLGİLERİ
HESAP ADI: NL MICE ETKİNLİK YÖNETİMİ VE TURİZM A.Ş.
BANKA: GARANTİ BANKASI ŞUBE KODU – 713
HESAP NO: 6296133
IBAN NO: TR49 0006 2000 7130 0006 2961 33
Banka havalesi ile yaptığınız ödemelerin dekontlarını kayıt formunun içine yüklemeniz gerekmektedir. 
Dekont açıklamasına mutlaka katılımcının adı-soyadı ve ANATOMİ KIŞ GÜNLERİ yazılmalıdır. Açıklama bulunmayan dekontların işleme alınamamasından organizasyon sekretaryası sorumlu değildir.